Ph : 0090 (312) 267 03 03 PBX

Aksesuarlar

Monitör Aparatı

Teknik Servis Masasına monte edilecek bir monitör aparatı ile monitör masaya eklenebilir; gerekli ölçüm ve incelemeler hiç yer işgal etmeden sağlanabilir.


Askı Aparatı 1

Gerek Teknik Servis Masalarında, gerek taşıma arabalarında ve gerekse ekipman dolabında kullanabileceğiniz kanca ile, dağınıklığı ortadan kaldırabilirsiniz. Düzen ile istediğiniz an pensenize ulaşabilirsniz.


Yandan Asmalı Avadanlık Kutusu

Asmalı Avadanlık kutusu ile Teknik Servis Masasınızda vidalar, elektronik komponentler gibi sizin için ulaşılabilir olmasını istediğiniz ekipmanlara statik yük deşarjı olmadan heran ulaşabilirsiniz


Tornavidalık

Gerek Teknik Servis Masalarında, gerek taşıma arabalarında ve gerekse ekipman dolabında kullanabileceğiniz tornavidalık ile, dağınıklığı ortadan kaldırabilirsiniz. Düzen ile istediğiniz an tornavidanıza ulaşabilirsniz.


Klavye Aparatı

Teknik Servis Masasına monte edilecek bir klavye aparatı ile klavye bağlantısı sağlanabilir ve PC kumanda edilebilir.


Askı Aparatı 2

Gerek Teknik Servis Masalarında, gerek taşıma arabalarında ve gerekse ekipman dolabında kullanabileceğiniz kanca ile, dağınıklığı ortadan kaldırabilirsiniz. Düzen ile istediğiniz an lokmanıza, vb alet edavata ulaşabilirsniz.